• Ubytování

  Ubytování

  Nevíte kde se ubytovat?

  U nás v Rakvicích je nemálo míst, kde složit hlavu

  Ubytování Beseda

  Nově vybudované ubytování (2023) ve 2. n.p. restaurace Beseda. Klimatizované pokoje, vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, TV, lednice, WiFi připojení zdarma, uzamykatelná úschovna kol.

  Ubytování Beseda

  Frajárka

  Penzion „Frajárka“ se nachází ve vinařské obci Rakvice. Velkopavlovická vinařská podoblast, pod kterou Rakvice patří, je typická svým vysokým potenciálem nejen pro vinařskou, ale i všeobecnou turistiku, která je celoročním lákadlem návštěvníků do oblasti.

  Frajárka

  Apartmány Minařík

  Ubytování v klidné lokalitě rakvických vinných sklepů. Kapacita 10 osob, 2 x aparmán s 5-ti lůžky, vybavená kuchyňka, soc. zařízení, TV, WIFI, KLIMA, parkování včetně možnosti úschovy kol, posezení a možnosti návštěvy historického sklepu. Bez dvorku, ale v těsné blízkosti parčíku s prolézačkami pro děti.

  Apartmány Minařík

  Vinařský dům DOMINANT

  Uchvátí Vás prezentační,ležácký i sklep archivní.Bohaté snídaně, výborná kuchyně,večeře servisem i rautem,skvělé víno, wifi,kolárna,umístění objektu k mnoha výletům do okolí. Po domluvě řízená degustace, zážitkové menu.

  Vinařský dům DOMINANT

  Apartmán Fénix

  Luxusní apartmán s 3 oddělenými ložnicemi, prostornou obývací místností s plně vybavenou kuchyní a jídelním koutem. Koupelna se sprchovým koutem. Oddělená toaleta. Klimatizace, WiFi, kávovar a gril. Ideální pro tři páry.

  Apartmán Fénix

  U babičky Rakvice

  Příjemné rodinné ubytování. Kapacita 12 osob, 4 pokoje po 3 lůžkách. Velká zahrada, vyžití pro děti. Bazén , lehátka, pergola, gril, ohniště.

  U babičky Rakvice

  U starožitnictví

  adresa Nádražní 646, 691 03 Rakvice

  email info@apatie.cz telefon +420 603 551 667 web apatie.cz

  Ubytování byt 3+1. Šest lůžek + dva roztahovací gauče, plně vybavená kuchyň. Parkování auta možné ve dvoře, kola v garáži. Objekt se nachází 300m od vlakové zastávky.

  U starožitnictví

  Penzion U Ďáblova kopyta

  Ubytování v apartmánech s vlastním sociálním zařízením a vybaveným kuchyňským koutem. K dispozici jsou třílužkové a pětilůžkové apartmány.

  Penzion U Ďáblova kopyta

  Penzion U Hřiště

  Nabízíme ubytování v plně vybaveném rodinném domě pro skupinu 12-15 lidí, v 5 ložnicích, se 2 koupelnami. K dispozici prostorná terasa s plynovým grilem, parkování pro 4-5 aut, úschova kol, ping-pongový stůl, trampolína, pískoviště. Pozemek oplocen, pejskové vítáni. Degustace v historickém sklepě v Rakvicích či Velkých Pavlovicích dle domluvy.

  Penzion U Hřiště

  Děkujeme za podporu rakvických vinařů.