• Vinařství Pfeffer s.r.o.

  Vinařství Pfeffer s.r.o.

  Vinařství Pfeffer s.r.o. leží v krásném prostředí jižní Moravy, ve vesnici Rakvice, v blízkosti Pálavy, Lednice, Valtic a Mikulova.

  Jsme mladá vinařská firma, založená v roce 2006. Dlouhodobě obhospodařujeme vinice o výměře přibližně 35 hektarů.

  Řídíme se mottem: „Víno začíná svou cestu ve vinici“, vyjadřujícím náš postoj k práci ve vinici a sklepnímu hospodářství.

  Nabízíme Vám vína originálního původu s rukopisem vinaře, se svojí typickou výjimečností. V našich vínech najdete extraktivnost, komplexnost, ovocnost a dlouhodobý pocit v ústech. Filozofii naší firmy nelze vyjádřit jedním slovem. Specifikuje náš pohled na vinici, pěstování hroznů a výrobu vín. Slovo vinice má obrovský význam. Skládá se z porozumění a pokory k přírodě a úcty k práci lidí, kteří na ní pracují. Nesmírně důležité je si uvědomovat, jaký dar nám příroda poskytla, nepokazit nabízenou možnost dokonat dílo přírody a vytvořit kvalitní produkt. Výroba vína spočívá v zodpovědnosti, preciznosti a kvalitní technologii.

  V našem vinařství se řídí obchod s vínem dle naslouchání a přání realizovat představu garantovanou profesionalitou. Jde nám hlavně o vaši spokojenost, kdy spoléháte na naši dovednost, odbornost a pečlivý přístup k výzvě, kterou nám každým rokem příroda nabízí. To je záruka pro vaše příjemné chvíle s našimi víny.

  Děkujeme za podporu rakvických vinařů.